Megoldott

Megdőlt poller

Kérem javítsák meg a pollert! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Kalászi út 1

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm!
  • Járókelő Patrik visszajelzésére vár.

  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járkelő.hu!

    Köszönjük megtisztelő megkeresésüket és a jelzést.
    Az ALDI Magyarországnál célunk, hogy üzleteinkből minden vásárló elégedetten távozzon. Amennyiben mégis valami kellemetlenség t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Aldi (Szentendre)

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egy éve lekopott jelzés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Közút (Szentendre)
    Dózsa György út
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lekopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet (Szentendre)
    Kalászi út
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Megdőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Szentendre Polgármesteri Hivatal
    Dunakanyar körút
  Vissza az oldal tetejére