Megerősítésre vár

Hiányzó fényterelô

Kérem pótolják a hiányzó fényterelőt! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Dunakanyar krt. 1

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését a Szentendre, Dunakanyar krt. 1 sz. található jelzőlámpa hibájával kapcsolatban.

    Tájékoztatjuk, hogy a Magyar Közút Nonprofit Zrt Pest Megyei Igazgatóságának
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére