Megoldott

Kálvária úton 3 közterületi lámpa nem világít

A csatolt képen jelölt, 3 db lámpa nem világit a Kálvária úton, a Barcsay iskola magasságában. Az érintett villanyoszlopokon 11, 12 és 18 as számok szerepelnek (ha még nem koptak le)

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 37

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Mind a 3 lámpa ismét világít, köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!
    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk. Kollégáink bejelentésének feldolgozását hamarosan megkezdik.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Németh Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére