Megoldatlan

Fő-téri díszlet

Az ilyen kifakult művirágok nem méltók Szentendréhez. Másutt sem, de kivált a Fő-téren nem.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Etter Dr. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leégett épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dunakanyar körút
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Életveszélyes vízelvezető rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Szentlászlói út
  Vissza az oldal tetejére