Megoldott

Hiányzó kábelfedél lámpaoszlopon

A PMKK előtti parkoló városközpont felőli végén lévő lámpaoszlop elektromos szerkezeteket fedő lapja hiányzik. Balesetveszélyes lehet!

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Tóth Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    A Pátriárka utcában Több oszlopon is pótolták a hiányzó fedelet. Az új fedél fémből készült, esztétikus, a célnak megfelel (csak szerszámmal távolítható el). Az ügy megoldottnak tekinthető
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON (Szentendre)

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Etter Dr. László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Út helyreállítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Debreceni utca
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Veszélyes aknafedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Boráros tér H (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére