Megoldatlan

Játszótér buszparkoló

A volt kertmozi, most buszparkoló mögött találtuk ezt a kicsi játszóteret, ami sajnos nincs túl jó állapotban. Különlegessége, hogy van működő csap, ami sok játszótérről nem mondható el.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Tóth Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    Illett volna a valódi tulajdonost is megírni, vagy illetékességből továbbítani az észrevételt számára.
    Tóth S.
  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tájékoztatom, hogy nem a város tulajdonában van a játszótér, így a karbantartást sem a VSZN Zrt. fogja elvégezni.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szegedi István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leégett épület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dunakanyar körút
  • Megerősítésre vár
    3
    Megerősítésre vár
    3

    Életveszélyes vízelvezető rács

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Szentlászlói út
  Vissza az oldal tetejére