Megoldott

Kátyú az út kellős közepén

Szentendre Pomázi út 26. előtt napról napra nagyobbodó kátyú tátong, pont a nyomvonalon.

Probléma helyszíne
Szentendre Pomázi út 28

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    A kátyúzást elvégezték, köszönjük!
  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Szakterület tájékoztatása szerint ütemezték a munkálatot.
    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó 25.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Németh Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére