Megoldott

Kerékpárút kitérő - értelmét vesztette

Az Ady Endre út Duna-korzótól északra eső szakaszán az út Duna felőli oldalán végig kerékpárút van kijelölve mára már lekopó festéssel.

Az Ady Endre út és a Sziget út kereszteződésében régen egy buszmegálló volt, ezért a kerékpárutat a felszálló járdarész mögé vezették. Buszmegálló már régen nincsen itt, viszont a kikerülő kurfli maradt. (ezt mutatja az első fotó). Ezért parkolhatnak (szabályosan) az autók a volt buszmegálló helyén.

Javasolom, hogy a zikk-zakkra ne legyen kivezetve a kerékpárforgalom! (3. fotó)

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Rendben, jó az érvelés és elfogadjuk! Szép napot mindenkinek! :)
  • Szondy György hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt javasolom, hogyha az ottllakók a jelenlegi helyzet fenntartására voksoltak, akkor a kerékpáros szemszögből írt javaslatomat visszavonom. Így megoldottra lehet állítani a státuszt. Végülis az is me...
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak természetes, hogy válaszoltunk! Szép napot! :)
  • kacsik gabor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Társaság az Élhető Szentendréért!

    Nem tudok olvasni, és fáradt vagyok és hülye is. Elnézést. Ha elolvasom az első két sort, akkor talán nem irok baromságot. Köszönöm a választ :)
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gábor! Szondy György ügyét úgy fogalmazta meg, hogy annak megoldása az a kimenet, ha visszaterelik a bicikliutat. Mivel ez nem fog megtörténni a hivatalos válaszlevél értelmében, ezért az ügy á...
  • kacsik gabor hozzászólt a bejelentéshez.

    Mert? Basszus én ott sem lakom, de így sem értem. A kb zéró parkolóhelyől szentendrén, most legalább van egy pár az ott lakóknak. Ki az istent zavar, hogy kerülni kell? Nem lehet elfordítani a bringa...
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Szondy György!

    Köszönjük az állapotfrissítést. Ennek értelmében az ügy állapotát megoldatlanra állítottuk.
  • Szondy György hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!
    A fenti számon rögzített és továbbított bejelentésére azt a választ kaptuk a VSZ ZRT illetékes osztályától, hogy a kerékpár út visszahelyezése nem indokolt.

    "Az Ady Endre út Duna
    ...
  • kacsik gabor hozzászólt a bejelentéshez.

    De legyen, mert a lakosoknak az az egyetlen parkolási lehetőség!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szondy György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére