Megoldott

Elhagyott motor?

Már hetek óta ott ál ez a kis robogó.
Nem hiányzik valakinek?

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Kiss Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs ott!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Kiss Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére