Válaszra vár

Életveszélyes köztéri villanyoszlop

Anonim Járókelő

A csatolt képek szerinti állapot életveszélyes. A környéken rengeteg a kisgyerek, viszonylag forgalmas járdaszakaszról van szó!

Helyszín: Radnóti sétány- Fehérvíz utca sarkán levő konditerem oldalában, a buszmegálló felől megközelítve.

Probléma helyszíne
Szentendre Radnóti stny. 2

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés helyét "Szentendre, Sármány u. 4, 2000 Hungary (47.67953370, 19.06686020, 16)"-ról "Szentendre, Radnóti stny. 2, 2000 Hungary (47.66880437, 19.05649808, 18)"-ra.

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "A csatolt képek szerinti állapot életveszélyes. A környéken rengeteg a kisgyerek, viszonylag forgalmas járdaszakaszról van szó!"-ról "A csatolt képek szerinti állapot életveszélyes. A környéken rengeteg a kisgyerek, viszonylag forgalmas járdaszakaszról van szó! Helyszín: Radnóti sétány- Fehérvíz utca sarkán levő konditerem oldalában, a buszmegálló felől megközelítve."-ra.

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére