Megoldatlan

Egyirányú forgalom tábla áthelyezése

Barcsay Iskola előtti parkoló egyirányú. Három bejárati lehetősége és egy kijárata van, észak-nyugat felől a város felé nézve a következők:

1. bejárat (1. kép): behajtás, egyirányú utca táblával az elején.
2. bejárat (2. kép): behajtás, nincs északkelet felé behajtani tilos tábla, vagy a város felé egyirányú utca tábla
3. bejárat (3. kép): le van zárva, viszont feleslegesen van egy egyirányú utca tábla.
4. kijárat.

Javasolom, hogy az egyirányú utca tábla a 3. lezárt bejárattól kerüljön át 2. bejárathoz - ahol hiányzik ilyen tábla - úgy, hogy az oszlopával együtt a behajtással szembe kerüljön, és a táblakép lefektetve, az egyirányú haladás irányába mutatva kerüljön felszerelésre. (4. kép)

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járó Kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás az ügyben, pedig a bejelentő által jelzett "egyirányú utca" táblán kívül hiányzik még "behajtani tilos", illetve kötelező haladási irány tábla is.

    Szeretném kérni a bejelentés új...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Barcsay Iskola előtti parkoló 6438,KÜ18-P/16-0459

    Tisztelt Címzett!

    A Közútkezelő azt a tájékoztatást adta,hogy a bejelentést megvizsgálják és intézkednek.

    Üdvözlettel
    ​Major Magda
    ​Szentendrei Köz...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Egyirányú forgalom tábla áthelyezése,6438,KÜ18-P/16-0459

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük bejelentését melyet továbbítottunk az Útügyi mérnők felé .
    Türelmét köszönjük.

    Üdvözlettel
    Major Magda
    ​Szenten...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Beleszerkesztettük a módosítást az eredeti bejelentésbe.

    TESZ Egyesület
  • Szondy György hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat pontosítom a javaslatot, hogy egyértelműbb legyen:

    Javasolom, hogy az egyirányú utca tábla a 3. lezárt bejárattól kerüljön át 2. bejárathoz - ahol hiányzik ilyen tábla - úgy, hogy az oszlopá...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szondy György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zebra hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Juhász Anett
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dobogókői út
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás útburkolati jel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Lidl (Szentendre)
    Dózsa György út
  Vissza az oldal tetejére