Megoldatlan

elhanyagolt, járhatatlan járda

Szentendre Kun u. 7. sz. előtti járda teljes hosszában járhatatlan a sövény teljesen benőtte, az úttestből is min egy 80 cm szlességet elvesz az oda is kihajló sövény. Veszélyezteti a gyalogosok és járművek biztonságos, balesetmentes közlekedését. Júli.08-án jeleztem a Városháza előtt sétáló két közterületes úrnak, a VSZRT- ügyfélszolgálatához irányítottak, oda júli 13-án fényképek csatolásával email. levelet írtam, mai napig nem kaptam választ.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Szente Jánosné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Határ út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére