Megoldatlan

Barcsay iskola előtti járda minősége

Anonim Járókelő

A Barcsay iskola előtti járdaszakasz állapota minősíthetetlen. Naponta többezer ember fordul meg itt! Babakocsit toló anyukák, gyerekek kismotorral... nemcsak csúnya, veszélyes is.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Útprobléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Erdész utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt járda.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Péter
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Határ út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elgazosodott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére