Megoldott

Elhagyott autó a Szent István u.6.sz előtt

Elhagyott autó parkol évek óta a Szent István u.6. számú ház előtt. A jármű szélvédőjére a Közterület Felügyelet már régen ragasztott "papírt" amit a nap már kiszívott, azonban a jármű továbbra is ott áll évek óta.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Zsolt hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó továbbra is itt "díszíti" városunkat. Az elhagyott autókkal nem tud mit kezdeni a városvezetés, talán egy céget megbízhatna a város, hogy legalább évi egy alkalommal elszállítsák az összes fel...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves TÉSZ! Az utca egyik lakója vagyok, tobb alkalommal is tettünk bejelentést a rendőrségnél, közterület felügyeletnél, a szélvédőre ragasztott felszólításon kívül semmi sem történt. Az autó tulajd...
  • Kubatovics Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán a közterületfelügyelők tudnak ebben segíteni.
  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Gondos Gábor úr! Kérdéseinek megválaszolása nem tartozik a Járókelő.hu hatáskörébe. Üdvözlettel: TESZ
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv!

    Valaki tud valamit erről az autóról? Ki a gazdája?
    Engem érdekelne, ha eladó estleg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a helyzet változatlan!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Zsolt bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Évek óta elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Nissan furgon és Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet
    Dugonics utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére