Megoldott

Lyukas kerítés az angol házaknál lévő kis játszótéren

Külön felrakom ezt, mert ez hibajavítás, nem csak sövénynyírás.
Szóval a Kálvária út és a Kondor Béla utca közötti területen, az angol-házak közötti kis játszótér kerítésén két lyuk tátong.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Kubatovics Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült.

    Áron
  • Kubatovics Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, köszönjük. :)

    Áron
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/16-0377

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönettel vettül bejelentését amit a Kálvária u és a Kondor B .u között a játszótér kerítésének hibájáról tett. A kollégák a mai napon a munkálatokat készre jele...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dumtsa Jenő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Száraz ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére