Megoldott

Angol házak közötti játszótér karbantartása

A Kálvária út és a Kondor Béla utca közötti területen, az Angol házak közötti kis játszótér egy kicsit elhanyagolt:
- a sövények nincsenek lenyírva
- az évekkel ezelőtti gyöngykavicsot már felverte a gaz

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Kubatovics Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KÜ18-P/15-2486

    Tisztelt bejelentő!

    Köszönettel vettük bejelentését a Kálvária út és Kondor Béla u közötti kis park elhanyagoltságáról, amit a fenti számon rögzítettünk és továbbítottunk.
    A mai napon...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Dumtsa Jenő utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére