Megoldott

Hiányzó csatornafedél

A Szabadkai utca és a Római temető utca sarkán a vízelvezető csatorna egyik fedele hiányzik már hónapok óta. Egy időben körbe volt kerítve és rajzolva, de már az sincs, ugyanakkor veszélyes, mert ha túl közel megy az út széléhez kanyarodás közben a jármű, akkor könnyen beleeshet a kerék, és így kitörheti azt.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Társaság az Élhető Szentendréért hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerdán ki lett pótolva.

    Köszönjük!
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Kubatovics Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére