Válaszra vár

Hiányzó lámpa

Kérem pótolják a hiányzó lámpát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 30

Hozzászólások

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "ELMŰ (Szentendre)"-ra.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére