Válaszra vár

Szobor rossz állapotban

A Honvédség épülete előtti szobor talapzata és maga a szobor is igen rossz állapotú.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 12

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés megküldve a Magyar Honvédségnek az info@ncoa.hu email címre.
  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet (Szentendre)

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ról "Egyéb szervezet (Szentendre)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Zemkó Szonja!

    A terület, ahol a szobor áll és maga a szobor nem önkormányzati
    fenntartású. Bejelentésével legyen kedves a Honvédséget megkeresni.

    Üdvözlettel,
    Király Enikő

    [image: photo]
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Zemkó Szonja!

    A terület, ahol a szobor áll és maga a szobor sem önkormányzati
    fenntartású. Bejelentésével legyen kedves a Honvédséget megkeresni.

    Üdvözlettel,
    Kolos Erika

    [image: photo]

    *...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Zemkó Szonja bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére