Megoldatlan

Törött villanyoszloptartó betonfoglalat (Pátriárka utca)

A Pátriárka utca - Alkotmány utca találkozásánál található villanyoszlop talapzata erősen rongálódott, sérült. Állapotának felmérése, a betonfoglalat javítása szükségesnek tűnik.

Probléma helyszíne
Szentendre

Hozzászólások

  • Schneider Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A kitört betondarabot a "helyére rakták"... ez szerintem nem meríti ki a megrongálódott betontalapzat javítását.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Schneider Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bilkei Balázs
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Bánáti Sverák utca
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elrozsdásodó fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)
    Vastagh György utca
  Vissza az oldal tetejére