Megoldott

Elhagyott jármű

Anonim Járókelő

2019 május óta nem mozdul az autó.

Probléma helyszíne
Szentendre Füzes park 12

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, megoldódott a probléma, az autót elszállították onnan.

    Üdvözlettel:
    Bonifert Péter
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedve Bejelentő!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Szilvia
  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére