Válaszra vár

Figyelemfelhívás hiánya

Anonim Járókelő

Szeretném megkérni a DMRV-t, hogy tanulmányozzák át az alábbi jogszabályt és a továbbiakban legyenek szívesen az abban leírtaknak megfelelően felhívni a figyelmet a úton folyó munkálatokra, mert a jelenlegi gyakorlat (nincs se előjelzés, se világítás, se tábla, de még egy nyomorult fényvisszaverő csík sem - csak az üres fehér műanyag oszlopok a csatornafedél tetején) rendkívül balesetveszélyes!

3/2001. (I. 31.) KöViM rendelet a közutakon végzett munkák elkorlátozási és forgalombiztonsági követelményeiről
https://net.jogtar.hu/jogszabaly?docid=a0100003.kov

A csatolt kép csak egy Google keresésben talált illusztráció, többnyire még ezt a matt deszkát sem helyezik ki. Jelenleg a Pomázi út tele van ilyen oszlopokkal.

Probléma helyszíne
Szentendre Szentendre

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Szilvia
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük szépen észrevételét melyet továbbítottunk DMRV felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)"-ról "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    El lehetne küldeni esetleg az önkormányzatnak (is)? Ők tudnák számon kérni a DMRV-n ezt a tisztességtelen gyakorlatot...
  • DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az üzenetét megkaptuk, megkeresésének érdemi válaszadásáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel:
    DMRV Zrt.
    Ügyfélkapcsolati Központ
    Ez egy automatikus válaszüzenet, kérjük erre ne válaszoljon!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)

  • DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Az üzenetét megkaptuk, megkeresésének érdemi válaszadásáig türelmét kérjük.

    Tisztelettel:
    DMRV Zrt.
    Ügyfélkapcsolati Központ
    Ez egy automatikus válaszüzenet, kérjük erre ne válaszoljon!
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt. (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére