Megoldott

Kitört támfal rönkök

A Szmolnica sétányon lévő játszótéren kitörtek a támfalat tartó rönkök, balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Szentendre Károly u. 6

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Miszoglád Henrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Miszoglád Henrik!

    A szakterülettől érkezett visszajelzés alapján tájékoztatom, hogy a
    Szmolnica játszótéren a hiányzó kitört támfal pótlása megtörtént. Köszönöm
    türelmét.

    Üdvözlettel,
    Kolo...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Miszoglád Henrik!

    Bejelentésével kapcsolatban tájékoztatom, hogy a játszótéren a támfal hiányzó rönkeinek pótlását április végéig ütemezte a szakterület, addig szíves türelmét kérem.

    Üdvözl...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Miszoglád Henrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére