Megerősítésre vár

Elfordított táblák

Anonim Járókelő

A csatolt képen látható táblák jelenleg épp az ellenkező irányba állnak. Kérem, fordítsák vissza!

Probléma helyszíne
Szentendre Vasvári Pál u. 41

Hozzászólások

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint a táblákat helyreállították.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakor
    ...
  • Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint ütemezték a táblák helyreállítását.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük észrevételét melyet továbbítottunk szakterület felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére