Megoldott

Eltört csavar gyerek mászókán

Anonim Járókelő

Postás strandon mászóka fogantyújában eltört egy csavar. Vége szúr, a fogantyú könnyebben letörhet.

Probléma helyszíne
Szentendre Duna korzó 27/A

Hozzászólások

  • Glatz Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítem, hogy megjavították a letört fogantyút.
  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint a játszószer javítása megtörtént.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Du...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük szépen bejelentését melyet a tárgyban szereplő iktatószámmal
    továbbítottunk szakterüet felé.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Glatz Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére