Megoldott

Beszakadt úttest

A képek magukért beszélnek! Újabb veszély forrás!

Probléma helyszíne
Szentendre Tiszteletes u. 6

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • G. Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Kapás Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kész! Meddig tart ki!
  • G. Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Szentendre Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A szakterület tájékoztatása szerint az úthibát javították.

    Üdvözlettel

    Major Magda

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendre, Dunakorzó 25....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Kapás Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére