Megoldott

Nincs eltakarítva a hó

A Kondor Béla utcának csak a harmadáig van eltakarítva a hó. A további szakaszon jeges az autók által letaposott hó. Járda sincs az utcában, így gyalog nagyon balesetveszélyes a közlekedés.

Probléma helyszíne
Szentendre Kondor Béla u. 3

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére