Megoldott

Elgazosodott terület

A Kálvária út és Radnóti Miklós utca sarkán a nyáron létesített zebra miatt megbolygatott terülten magasra nőtt a gaz. Jó lenne soron kívül levágni.

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 73

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük (00054941 ) számú bejelentését amit a szakterület a mai
    napon készre jelentett Tisztelettel
    Városi ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormány...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Levágták. Köszönjük!
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönettel vettük (00054941 ) számú bejelentését amit a szakterület
    ütemezett .
    Addig is szíves türelmét kérjük.
    Tisztelettel

    --

    [image: photo]

    *Bognár Mariann*
    Ügyfélszolgál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére