Válaszra vár

STOP tábla hiánya

A 11112-es Sztaravodai főútra torkolló aszfaltozott utca kereszteződésében nincs tábla (stop vagy elsőbbségadás kötelező), ezért főszabály alapján egyenrangú, jobbkezes kereszteződés lenne, de ez nyilván abszurd.

Probléma helyszíne
Szentendre Vasútállomás

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Szentendre)"-ról "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Bócz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Magyar Közút!
    Köszönöm a válaszukat. A bekötő út aszfalt burkolata 25-30m hosszú, ebből gondoltam, hogy tábla hiányában egyenrangú kereszteződés áll elő.
    A kérdésnek nem vagyok szakértője, rábí...
  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Magyar Közút Nonprofit Zrt.-hez küldött megkeresését köszönettel megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az érintett útcsatlakozás nincs társasá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Bócz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére