Megoldott

Villogó utcai lámpa

A Nyár utca 8. épülete melletti földes-murvás parkolóban a középső, kis fenyőfa melletti köztéri lámpa villog - rendkívül zavaró éjszaka a (villódzó) fénye.

Probléma helyszíne
Szentendre Nyár u. 8

Hozzászólások

  • Glatz Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Morauszki András hozzászólt a bejelentéshez.

    Elnézést, úgy látom, elfelejtettem visszajelezni. Természetesen időközben ez is megoldódott.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Ez egy automatikus válasz üzenet, kérjük ne válaszoljon erre a levélre!

    Tájékoztatjuk, hogy megkeresését fogadtuk, bejelentését 15 napon belül e-mailen megválaszoljuk.

    Amennyiben
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ (Szentendre)

  • Morauszki András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére