Megoldott

Leszakadt a játszótér kapuja.

A Kondor Béla utcai játszótér egyik kapujáról letört az elrozsdásodott zsanér. A kapu szárny most a kerítéshez van támasztva. Sürgősen meg kellene javítani, vagy elszállítani, mert így veszélyes is lehet a gyerekekre.

Probléma helyszíne
Szentendre Kondor Béla u. 1

Hozzászólások

  • Tóth Sándor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Elkészült!
  • Szirony Erzsébet visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szirony Erzsébet!

    A szakterület visszajelzése alapján tájékoztatom, hogy a Kondor Béla u.
    játszótéren a kapu javítása megtörtént. Köszönjük türelmét.

    Üdvözlettel:
    Városi Ügyfélszolgálat

    [i...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    2019 július és augusztus folyamán 1,1 millióért lett felújítva a játszótér. Kár, hogy nem nézték át alaposabban.
  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére