Megoldott

Rossz beláthatóság

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2019.12.09:
Bejelentő kommentje:
"Nem látok érdemi változást."

A Törökvölgyi úton érkező forgalom a tűztövis bokor miatt későn észleli az Egres úton jobbkéz felöl érkezőket. A kihelyezett tükrök nem elegendőek. A bokor visszavágását javasolom.

Probléma helyszíne
Szentendre Törökvölgyi út 2

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A bejelentő visszajelzése alapján 3 napja visszavágták.
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "A Törökvölgyi úton érkező forgalom a tűztövis bokor miatt későn észleli az Egres úton jobbkéz felöl érkezőket. A kihelyezett tükrök nem elegendőek. A bokor visszavágását javasolom."-ról "FRISSÍTÉS: 2019.12.09: Bejelentő kommentje: "Nem látok érdemi változást." A Törökvölgyi úton érkező forgalom a tűztövis bokor miatt későn észleli az Egres úton jobbkéz felöl érkezőket. A kihelyezett tükrök nem elegendőek. A bokor visszavágását javasolom."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem látok érdemi változást.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Köszönjük bejelentését melyet továbbítottunk a szakterület felé

    Üdvözlettel

    Városi Ügyfélszolgálat

    [image: photo]

    *Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal*

    Cím:2000 Szentendr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Meghajlott sorompó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dunakanyar körút
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    STOP tábla takarásban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vasúti Villasor
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hibás zónahatár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kálvária út
  Vissza az oldal tetejére