Megerősítésre vár

Megrongálódott napvitorla

A Kondor Béla utcai játszótéren a szél letépte a napvitorlát. Ugyanúgy járt, mint a néhány évvel ezelőtti, aminek az egyik tartó oszlopa még mindig ott áll, nem vitték el, amikor az újat felszerelték. A ponyvát el kellene szállítani, mielőtt elfújja a szél. Erre a szeles helyre valami más árnyékolási megoldást kellene találni.

Probléma helyszíne
Szentendre Kondor Béla u. 1

Hozzászólások

  • Szirony Erzsébet visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Kondor Béla utca 1 számnál a játszótéren letépett nap vitorlát a szakterület leszerelte.
    Türelmét köszönjük.
    Üdvözlettel:
    Király Enikő
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére