Megoldatlan

Kada-csúcs info tábla cserélendő

FRISSÍTVE: 2020.06.21
Bejelentő :
"Ezügyben semmi előrelépést nem tett a Pilisi Parkerdő zrt, a tábla ugyanilyen állapotban van jelenleg is."

Megrongálódott, kifakult a Kada-csúcs alatti pihenő információs táblája.

Probléma helyszíne
Szentendre Hajnal u. 60

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • G. Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő (Szentendre)

  • Suszter Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Megrongálódott, kifakult a Kada-csúcs alatti pihenő információs táblája."-ról "FRISSÍTVE: 2020.06.21 Bejelentő : "Ezügyben semmi előrelépést nem tett a Pilisi Parkerdő zrt, a tábla ugyanilyen állapotban van jelenleg is." Megrongálódott, kifakult a Kada-csúcs alatti pihenő információs táblája."-ra.

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő (Szentendre)

  • Bócz Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezügyben semmi előrelépést nem tett a Pilisi Parkerdő zrt, a tábla ugyanilyen állapotban van jelenleg is.
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Önkormányzata"-ról "Pilisi Parkerdő (Szentendre)"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk! JAROKELO-SZENTENDRE-00051876
    Bejelentését 2000 Szentendre Város Ügyfélszolgálata továbbította az illetékes Pilisi Parkerdőnek.
    A kért tábla cseréje az Ő vonzási k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Bócz Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kopott padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Gergely
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Széchenyi István tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó padok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Templom tér
  Vissza az oldal tetejére