Válaszra vár

Rendszeresen a zöldterületen parkolnak az autók

Anonim Járókelő

Az izbégi iskolába érkező szülők az utóbbi pár évben teljesen rászoktak arra, hogy a patak partján, a volt Park táborral szembeni zöldterültet használják parkolónak, teljesen tönkre téve az ott lévő füvet. Gyakran nem csak a zöld szélén, hanem - ha ott már sár van a kijárás és a forgólódás miatt - teljesen a park közepéig beállnak autóikkal. Javaslom, hogy tegyenek ki parkolást és megállást tiltó táblákat - ne tegyük tönkre a patak partját, pláne, hogy az iskolába érkezőknek a Vasvári utcában alakítottak/alakítanak ki parkolót és az iskolához való lejárót nem kevés pénzből!

Probléma helyszíne
Szentendre Pilisi u. 15

Hozzászólások

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem oldódott meg a probléma azóta sem.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A pilisi utcánál az izbégi iskolába menet a patak parton parkoló autók .
    Az ügy kivizsgálás alatt forgalom szakértőnél van.
    Türelmét köszönjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére