Megoldásra vár

Ady Endre út 70. számmal szemben a járda melletti sövény ráhajlik a járdára

Az Ady Endre út 70. számú ingatlannal szemben a járdára annyira ráhajlik a járda melletti sövény, hogy csak lehajolva lehet elhaladni a járdán. A járdaszakasz melletti ingatlan tulajdonosát fel kellene szólitani és jelezni neki, konkrétan hogyan vágja meg a gyalogos elhaladást akadályozó sövényt.

Probléma helyszíne
Szentendre Ady Endre út 70

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által ( 51631 ) számon bejelentett panaszát a hatósági csoportunk
    2019.10.9-ig ütemezte.
    Tisztelettel

    --

    [image: photo]

    *Bognár Mariann*
    Ügyfélszolgálati ügyintéző
    Szen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Helyes Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére