Megoldásra vár

Vízmosások utak

Szentendrén a Szúnyog utca ( de más utcák is) többfelöl megözelíthetőek aminek nagyon örültem mert ha épp valaki elzárta valamiért az egyik utat vagy akár egy nagyobb esőzés miatt használhatatlanná vált egy-két út, volt másik kettő amin keresztül haza vagy épp munkába juthattunk. Hát mára szerintem joggal jelenthetem, hogy az összes út elfogyott. Így néz ki a Sáska út is és a Vörösgyűrű sétány is. Arról nem beszélve, hogy a Vörösgyűrű sétány "útburkolata" minden esőzés alkalmával az Egres úton köt ki, jókora akadályokat és csatorna tömítéseket képezve.
Bezáródtunk...

Probléma helyszíne
Szentendre Vörösgyűrű stny. 6

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Glatz Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Vörösgyűrű sétány útjavításával kapcsolatban az új városvezetéssel
    történt egyeztetés alapján az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni.

    A 2019. évi útkarbantartásra fordítható ker
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Magyar Kinga bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére