Megoldott

Árkok a Zilah utcában

Tisztelt illetékes!
Ahogy az sajnos megszokott, nagyobb esőzések után a Zilah utcában hosszú és mély árkok alakulnak ki, az utca teli van nagyobb kövekkel. Gyalogosan és biciklivel ismételten igen balesetveszélyessé vált az utca, autóval való közlekedésnél pedig a z autókban tehetnek kárt a kányúk, amiket igen nehéz vagy nem is lehetséges kikerülni.

1. Kérnék választ az illetékesektől az ügyben, hogy a Zilah utca szilárd burkolatúvá alakítását 2019 második félévére tervezték, ütemezték, várható -e ennek kivitelezése még idén?

2. Kérném az illetékes mielőbbi intézkedését az utca kátyúinak megszűntetésére. Bár munkagéppel az utca lesimitása és hengerelése az első nagyobb esőzésig tartós csupán, de a balesetveszély elkerülése az elsődleges!

3. Az utca végénél lévő vizelvezető rács kissé eltömődött a hordaléktól, kérném annak megtisztítását!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Zilah u. 17

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Az út karbantartása megtörtént, köszönjük!
  • Járókelő ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még aktualis a probléma.
  • Vargáné Nagy Szilvia visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia visszajelzésére vár.

  • Tisztelt Ügyfelünk! JAROKELO-SZENTENDRE-00049555
    Bejelentésével kapcsolatban az új városvezetéssel történt egyeztetés alapján az alábbiakról szeretnénk tájékoztatni.
    A 2019.
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A szakterület tájékoztatása szerint a Zilah utca karbantartásának elvégzését November végéig ütemezték.
    A munkálatok elvégzéséig szíves türelmét kérjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére