Megoldott

Parlagfű az angol házak közötti zöld területen

Még éppen nem virágzik, de dúsan terem a parlagfű az angol házak között a játszótérrel átellenben.

Probléma helyszíne
Szentendre 2000

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szirony Erzsébet hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Király Enikő!
    A parlagfüvet ma levágták.
    Köszönöm a gyors intézkedést!(Megjegyzem, ez nem a Damjanich utca.)
    Üdvözlettel:
    Szirony Erzsébet
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A Damjanich utcában a parlagfű kaszálását a szakterület Július végéig ütemezte.
    Tisztelettel:
    Király Enikő
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Szirony Erzsébet bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére