Válaszra vár

Útburkolat és járda javítás trehány módon

Szentendre, Árpád u eleje, 16 sz előtti (és az utca távolabbi részén is) "kijavították" a macskaköves burkolatot július 1-jén, a képen látható módon. Ritkásan, homokkal körbeszórt macskakövek. Napok kérdése, hogy mikor fordulnak ki az útból a kövek. A járda javítása néhány hónapja történt, csőtörés tette szükségessé. Törött, éles (és rögzítetlen) műanyag burkolat a vízelvezető árkon, ami balesetveszélyes. A kocsibeálló olyan meredek, hogy gyakorlatilag használhatatlan. A betonozás a járdán igénytelen.

Probléma helyszíne
Szentendre Árpád u. 16

Hozzászólások

  • Berzeviczy Zsuzsi hozzászólt a bejelentéshez.

    Időközben kifordultak a kövek. Kézzel ki lehet szedni őket. A képek a Csikó borozó előtt készültek.
  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Berzeviczy Zsuzsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére