Megoldott

Rossz pad

Anonim Járókelő

A kavicsos játszótér melletti parkban rossz a pad

Probléma helyszíne
Szentendre 2000

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk! JAROKELO-SZENTENDRE-00048385
    A szakterület tájékoztatása szerint a kavicsos játszótér melletti parkban a rossz pad betonelemeket elbontották.
    Türelmét köszönjük....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A szakterület tájékoztatása szerint a kavicsos játszótér melletti parkban a rossz pad beton elemeit eltávolították.
    Türelmét köszönjük.
    Tisztelettel:...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére