Megoldásra vár

Több, éles szélű kátyú.

A Kálvária út ezen részén több éles szélű, mély kátyú található. Ezek kerülgetése fokozza a balesetveszélyt. Kérném az illetékest a úthibák rendbehozatalára.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Szentendre Kálvária út 3

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által bejelentett panaszát a szakterület 2019.06.29-ig ütemezte.
    Tisztelettel

    --
    photo

    Bognár Mariann
    Ügyfélszolgálati ügyintéző
    Szentendrei Közös Önkormányzati Hivatal...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére