Válaszra vár

Hibásan kihelyezett KRESZ-tábla

FRISSÍTÉS:2019.08.12

A táblát ismét elfordították 90 fokkal. Az "intézkedés eredményeként" most a töltés feletti útszakasz BAL oldalán van a tábla. Mivel a jobb oldalon egyáltalán nincs kitéve a tábla (és a bal oldalon csak ezt lehetne megismételni) így most senkire nem vonatkozik a tábla hatálya. Javaslom az érintett szakterület munkatársainak a közeli Csapás utcai kereszteződésben elhelyezett, ugyanezen tábla kitételét mintául venni, mert az megfelel a szabályoknak. Van ugyan egyszerűbb, olcsóbb, könnyebben kivitelezhető megoldás is, de az előírásoknak az a megoldás is (Csapás utcai) tökéletesen megfelel, ellentétben az Általam jelzett helyszínen kitett táblával.

Április 11-én már jeleztem, hogy a Szentlászlói úton hibásan helyezték ki a súlykorlátozást szabályozó KRESZ-táblát. Sikerült úgy kitenni, hogy a 3.5 t súlykorlátozás a Szentlászlói útra vonatkozott, azaz tilosban járt a menetrend szerint közlekedő autóbusz is. Nem tudom, hogy ki (lehet akár az illetékes is) mára elfordította a táblát 90 fokkal, azaz most azokra a gépjárművekre vonatkozik melyek a támfal irányából a Szentlászlói útra ráhajtanak. Majdnem ugyanott vagyunk mint korábban csak szűkült a kör (most már csak azokra vonatkozik akik a támfal irányából hajtanak a Szentlászlói útra). Nem mellékesen jegyzem meg, hogy ezt a KRESZ-táblát nem az útkereszteződésben kell elhelyezni (most, így beállítva ott van), hanem a kereszteződés után, az útszakasz elejére. Kérem, hogy a közlekedést szabályozó KRESZ-táblákat nagyobb felelősséggel, szakszerűen, az előírásoknak megfelelően helyezzék ki.

Probléma helyszíne
Szentendre 1116 137

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS:2019.08.12 A táblát ismét elfordították 90 fokkal. Az "intézkedés eredményeként" most a töltés feletti útszakasz BAL oldalán van a tábla. Mivel a jobb oldalon egyáltalán nincs kitéve a tábla (és a bal oldalon csak ezt lehetne megismételni) így most senkire nem vonatkozik a tábla hatálya. Javaslom az érintett szakterület munkatársainak a közeli Csapás utcai kereszteződésben elhelyezett, ugyanezen tábla kitételét mintául venni, mert az megfelel a szabályoknak. Van ugyan egyszerűbb, olcsóbb, könnyebben kivitelezhető megoldás is, de az előírásoknak az a megoldás is (Csapás utcai) tökéletesen megfelel, ellentétben az Általam jelzett helyszínen kitett táblával. Április 11-én már jeleztem, hogy a Szentlászlói úton hibásan helyezték ki a súlykorlátozást szabályozó KRESZ-táblát. Sikerült úgy kitenni, hogy a 3.5 t súlykorlátozás a Szentlászlói útra vonatkozott, azaz tilosban járt a menetrend szerint közlekedő autóbusz is. Nem tudom, hogy ki (lehet akár az illetékes is) mára elfordította a táblát 90 fokkal, azaz most azokra a gépjárművekre vonatkozik melyek a támfal irányából a Szentlászlói útra ráhajtanak. Majdnem ugyanott vagyunk mint korábban csak szűkült a kör (most már csak azokra vonatkozik akik a támfal irányából hajtanak a Szentlászlói útra). Nem mellékesen jegyzem meg, hogy ezt a KRESZ-táblát nem az útkereszteződésben kell elhelyezni (most, így beállítva ott van), hanem a kereszteződés után, az útszakasz elejére. Kérem, hogy a közlekedést szabályozó KRESZ-táblákat nagyobb felelősséggel, szakszerűen, az előírásoknak megfelelően helyezzék ki."-ról "FRISSÍTÉS:2019.08.12 A táblát ismét elfordították 90 fokkal. Az "intézkedés eredményeként" most a töltés feletti útszakasz BAL oldalán van a tábla. Mivel a jobb oldalon egyáltalán nincs kitéve a tábla (és a bal oldalon csak ezt lehetne megismételni) így most senkire nem vonatkozik a tábla hatálya. Javaslom az érintett szakterület munkatársainak a közeli Csapás utcai kereszteződésben elhelyezett, ugyanezen tábla kitételét mintául venni, mert az megfelel a szabályoknak. Van ugyan egyszerűbb, olcsóbb, könnyebben kivitelezhető megoldás is, de az előírásoknak az a megoldás is (Csapás utcai) tökéletesen megfelel, ellentétben az Általam jelzett helyszínen kitett táblával. Április 11-én már jeleztem, hogy a Szentlászlói úton hibásan helyezték ki a súlykorlátozást szabályozó KRESZ-táblát. Sikerült úgy kitenni, hogy a 3.5 t súlykorlátozás a Szentlászlói útra vonatkozott, azaz tilosban járt a menetrend szerint közlekedő autóbusz is. Nem tudom, hogy ki (lehet akár az illetékes is) mára elfordította a táblát 90 fokkal, azaz most azokra a gépjárművekre vonatkozik melyek a támfal irányából a Szentlászlói útra ráhajtanak. Majdnem ugyanott vagyunk mint korábban csak szűkült a kör (most már csak azokra vonatkozik akik a támfal irányából hajtanak a Szentlászlói útra). Nem mellékesen jegyzem meg, hogy ezt a KRESZ-táblát nem az útkereszteződésben kell elhelyezni (most, így beállítva ott van), hanem a kereszteződés után, az útszakasz elejére. Kérem, hogy a közlekedést szabályozó KRESZ-táblákat nagyobb felelősséggel, szakszerűen, az előírásoknak megfelelően helyezzék ki."-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés leírását "Április 11-én már jeleztem, hogy a Szentlászlói úton hibásan helyezték ki a súlykorlátozást szabályozó KRESZ-táblát. Sikerült úgy kitenni, hogy a 3.5 t súlykorlátozás a Szentlászlói útra vonatkozott, azaz tilosban járt a menetrend szerint közlekedő autóbusz is. Nem tudom, hogy ki (lehet akár az illetékes is) mára elfordította a táblát 90 fokkal, azaz most azokra a gépjárművekre vonatkozik melyek a támfal irányából a Szentlászlói útra ráhajtanak. Majdnem ugyanott vagyunk mint korábban csak szűkült a kör (most már csak azokra vonatkozik akik a támfal irányából hajtanak a Szentlászlói útra). Nem mellékesen jegyzem meg, hogy ezt a KRESZ-táblát nem az útkereszteződésben kell elhelyezni (most, így beállítva ott van), hanem a kereszteződés után, az útszakasz elejére. Kérem, hogy a közlekedést szabályozó KRESZ-táblákat nagyobb felelősséggel, szakszerűen, az előírásoknak megfelelően helyezzék ki."-ról "FRISSÍTÉS:2019.08.12 A táblát ismét elfordították 90 fokkal. Az "intézkedés eredményeként" most a töltés feletti útszakasz BAL oldalán van a tábla. Mivel a jobb oldalon egyáltalán nincs kitéve a tábla (és a bal oldalon csak ezt lehetne megismételni) így most senkire nem vonatkozik a tábla hatálya. Javaslom az érintett szakterület munkatársainak a közeli Csapás utcai kereszteződésben elhelyezett, ugyanezen tábla kitételét mintául venni, mert az megfelel a szabályoknak. Van ugyan egyszerűbb, olcsóbb, könnyebben kivitelezhető megoldás is, de az előírásoknak az a megoldás is (Csapás utcai) tökéletesen megfelel, ellentétben az Általam jelzett helyszínen kitett táblával. Április 11-én már jeleztem, hogy a Szentlászlói úton hibásan helyezték ki a súlykorlátozást szabályozó KRESZ-táblát. Sikerült úgy kitenni, hogy a 3.5 t súlykorlátozás a Szentlászlói útra vonatkozott, azaz tilosban járt a menetrend szerint közlekedő autóbusz is. Nem tudom, hogy ki (lehet akár az illetékes is) mára elfordította a táblát 90 fokkal, azaz most azokra a gépjárművekre vonatkozik melyek a támfal irányából a Szentlászlói útra ráhajtanak. Majdnem ugyanott vagyunk mint korábban csak szűkült a kör (most már csak azokra vonatkozik akik a támfal irányából hajtanak a Szentlászlói útra). Nem mellékesen jegyzem meg, hogy ezt a KRESZ-táblát nem az útkereszteződésben kell elhelyezni (most, így beállítva ott van), hanem a kereszteződés után, az útszakasz elejére. Kérem, hogy a közlekedést szabályozó KRESZ-táblákat nagyobb felelősséggel, szakszerűen, az előírásoknak megfelelően helyezzék ki."-ra.

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Tóth Sándor hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát ismét elfordították 90 fokkal. Az "intézkedés eredményeként" most a töltés feletti útszakasz BAL oldalán van a tábla. Mivel a jobb oldalon egyáltalán nincs kitéve a tábla (és a bal oldalon cs...
  • Tóth Sándor visszajelzésére vár.

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által bejelentett panaszát a szakterület a mai napon készre jelentette.
    Tisztelettel

    --
    photo

    Bognár Mariann
    Ügyfélszolgálati ügyintéző
    Szentendrei Közös Önkormányzati Hi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Tóth Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére