Megoldott

Tankcsapdák a szentendrei kerékpárútba is eső szervizúton

A Budapest-Szentendre kerékpárútba is beletartozó útszakaszon alapból kritikán aluli az útburkolat minősége, de néhol még a borzalmas minőségű aszfalt is hiányzik szinte összefüggő foltokban. Vagy úgyis mondhatnánk, hogy néhol még van útburkolat. Ez évtizedes probléma, pedig összességében is csak egy kb. 150 méteres szakaszról van szó. Legalább a nagyobb lyukakat tömjék be, bár a sima aszfaltburkolás lenne az igazi az egész szakaszon.

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 87

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen szereplő nagyobb lyukakat befoltozták. A szakasz általános állapota sajnos még mindig kritikán aluli.
  • Tisztelt Ügyfelünk! JAROKELO-SZENTENDRE-00046641
    A szakterület tájékoztatása szerint a bicikliút karbantartása megtörtént.
    Türelmét köszönjük.
    Üdvözlettel:
    Városi...
  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ugyfelunk. JAROKELO-SZENTENDRE-00046641
    A szakterulet reszerol azt a tajekoztatast kaptuk, hogy a bicikliut karbantartasat Oktober vegeig utemeztek.
    Turelmet koszonjuk....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére