Megoldott

Lekopott Kresztábla

A lidl parkolójánál a lámpás kereszteződésnél lévő Stop tábla lekopott. Kérném az illetékes intézkedését!

Probléma helyszíne
Szentendre Dózsa György út 20

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Vargáné Nagy Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    A táblát kicserélték, köszönöm!
  • Tóth Sándor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    Szentendre, Dózsa György út 20, 2000
    A lidl parkolójánál a lámpás kereszteződésnél lévő Stop tábla cseréjét a szakterület készre jelentette.
    Türelmét...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Tóth Sándor elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Önkormányzata

  • Vargáné Nagy Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Stop tábla hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bócz Péter
    Illetékes: Szentendre Önkormányzata
    Szentendre, Kéki dűlő
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás burkolati felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Mechwart liget (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ellenirányú kerékpárforgalom

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére