Megoldott

Forgách utcában felbontott útburkolat

Tisztelt Önkormányzat!

2019 április végén - május elején, Szentendrén, a Forgách utca útburkolata a Szentlászlói utcai csomópontnál elektromos kábelfektetés miatt teljes keresztmetszetben, kb. fél méteres szélességben fel lett bontva. Az aszfaltburkolat azóta sem került helyreállításra.

Érdeklődnék, hogy:
1. Van-e róla tudomásuk?
2. Kinek a feladata a helyreállítás?
3. Mikor várható az útburkolat helyreállítása?

Üdvözlettel,
Pilis Dániel

Probléma helyszíne
Szentendre Forgách u. 12

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pilis Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Tájékoztatjuk, hogy Szentendre, Forgách utca önkormányzati kezelésű út, így ott illetékességgel nem rendelkezünk. Kérjük szíveskedjenek Szentendre Város Önkormányzatához
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút (Szentendre)"-ról "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút (Szentendre)

  • Vargáné Nagy Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Szentendre Ügyfélszolgálat"-ról "Magyar Közút (Szentendre)"-ra.

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Pilis Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére