Válaszra vár

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

Irányi Dániel utca Rózsa utca felőli végén üzemképtelen Suzuki Swift.

Probléma helyszíne
Szentendre Irányi Dániel u. 1

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Közterület-felügyelet (Szentendre)

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Tegez utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére