Megoldott

Illegális útburkolati jel festés

Anonim Járókelő

Szentendre Csabagyöngye utca és Otello utca sarkán egy autónyi helyen sárga festékkel lefestették a padkát és az úttestet.
Láttuk az esetet, tudjuk ki volt, hatósági kérdésre el is mondjuk.

Probléma helyszíne
Szentendre Csabagyöngye u. 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Király Enikő!

    Nem feltételeztem, hogy parkolóhelyet akart itt kialakítani bárki is. Azt jeleztem, hogy a felfestést nem szakhatóság végezte, hanem egy civil, engedély nélkül, méghozzá teljes
    ...
  • Vargáné Nagy Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!
    A szakterület válasza a felfestést illetően nem parkolóhely kialakítását jelzi, hanem azt, hogy a kereszteződéstől számított 5 méteren belül megállni és várakozni nem l...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére