Válaszra vár

Szentendre Anna utca kátyúk kijavítása

Anonim Járókelő

Szentendrén, az Anna utcában egyre nagyobbak a kátyúk. Mivel ez egy keskeny utca viszonylag nagy forgalommal (iskola
van itt) a legtöbbször ki sem lehet kerülni a krátereket. Ugyanitt érdemes lenne padkát is építeni a végighúzott aszfaltcsík helyett, mert az eső és az autók sárossá teszik az úttestet.

Probléma helyszíne
Szentendre Anna u. 16

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Szentendre Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

     ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére