Válaszra vár

zsákos hulladéklerakat forgalmas utcán

Anonim Járókelő

Szentendre belvárosában, az Arzén u. sarkán 8-10 félig kiborult szemetes zsák fekszik a ház mellett, közel a könyvtár és több gimnázium...

Probléma helyszíne
Szentendre Arzén u. 1

Hozzászólások

  • Vargáné Nagy Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Szentendre Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére